ساحرانخانه - ساحران سایت ساحران.سایتی منبع وعلمی برای شعبده بازان ودوست داران شعبدهsaheran.ir

شعبده،شگفتی، بهت، حیرت، واژه‌هایی آشنا که به ندرت آنها را آگاهانه احساس میکنیم. شگفتی به معنای شکفتن، بهت زده شدن، حیران ماندن و در نهایت واله ماندن است، واژه ای که درنهایت به الله ختم می‌شود. در اینجاست که هر عملی ما را بیشتر حیران کند الله ما می‌شود، ستاره ها، صنعت، اینترنت و… در حالی که همه‌ی این الله‌های ساختگی ذاتشان از حقیقت اذلی سرچشمه می‌گیرد. حقیقتی که نمی‌توان آن را انکار کرد.

زندگی سرشار از شگفتی‌هاست…شگفتی‌هایی که غرق در آنها هستیم و به معنای واقعی لذت بردن از آن را نمی‌دانیم. ما بر آن هستیم تا این شگفتی‌هایی را که از امور ساده و روزمره‌ی زندگی می‌آفرینیم با شما در میان بگذاریم. فلسفه‌ی وجود ما ایجاد بستری است که بتوان در آن شگفتی را به نمایش گذاشت.

.

.

بیشتر درباره ساحران بخوانید

نمایش های ساحران
نمایش های ساحران
نمایش های ساحران
آموزش
آموزش
آموزش
شعبده باز ها
شعبده باز ها
شعبده باز ها
مقالات
مقالات
مقالات
تازه های ساحران

پندار

اولین برنامه نمایشی مختص هیپنوتیزم در ایران است که توسط گروه ساحران ضبط و در سایت و کانال های مربوطه پخش می گردد. دراین برنامه سعی شده است که مردم را درزندگی روزمره خودتوسط شعبده باز گروه به چالش کشید ونشان دادکه چگونه ذهن ها قابل دستکاری است.

هیپنوتیزم و مقدمه ای برای پندار: میشه با یه کلمه ذهن و هیپنوتیزم کرد؟

هیپنوتیزم: برنامه پندار با محوریت هیپنوتیزم در چندین فصل ضبط و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. با این مقدمه میتوان در نظر گرفت که محتوای این برنامه چگونه خواهد بود. داشتن تجربه ی هیپنوتیزم…

دنیای شعبده باز

نقد و بررسی شعبده های بزرگ و زیبا از سراسر دنیا و توزیع اطلاعات مناسب در مورد اجرا ها به مخاطبان و علاقه مندان شعبده و تردستی.

.

.

آموزش شعبده بازی خرگوش شعبده باز(دنیای شعبده باز قسمت چهارم)

سلام.ایندفعه قراره یک انیمیشن ببینید،انیمیشنی که شخصیت اصلی اون مثل ویدئو قبلی شعبده بازی هستش که تو دنیای شگفت انگیز خودش گیر افتاده.امیدوارم از این انیمیشن لذت ببرید. برنامه ی "دنیای شعبده باز" با هدف…

شعبده های جهان

بهترین نمایش های دنیا برای مخاطب معرفی میشود.ویدئوهایی که بعضا شعبده بازی در آن وجود ندارد ولی اجرا کننده مخاطبانش را با آن اجرا محصور کرده است.

بازی های شعبده

هدف از این بخش آموزش و معرفی مقدماتی بازی هایی است که درزمینه های شعبده و تردستی مورد استفاده قرار میگیرد.

بررسی ابزارهای شعبده بازی

ابزارهای متنوع شعبده بازی که در اجراهای مختلف به کار گرفته میشود در این بخش به علاقه مندان معرفی میشوند.

مقالات

.

در این بخش تلاش شده است تا مقالاتی با محوریت شعبده وتردستی و همچنین مطالب علمی و به روز جهان گردآوری شده  ودر اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

.

شعبده بازها

.

هدف این بخش درجهت معرفی شعبده بازهای بزرگ از سراسر دنیا به همراه ویدئو آنهاست.در این بخش تلاش شده است تا از مقالات و مطالب معتبر استفاده گردد.

.

.